harvard
26 اسفند 1401 - 16:20

توطئه دشمنان در انزوای بین‌المللی ایران شکست خورد

چهارباغ- امام جمعه چهارباغ گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی سه برنامه محوری شامل انزوای بین‌المللی ایران، ترویج خشونت و منسجم کردن اپوزیسیون را به عنوان هدف‌های اصلی خود قرار داده بود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین قادر محمدی در خطبه‌های نماز جمعه شهر چهارباغ که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهار مرد: در روزهای پایانی ماه شعبان قرار داریم و باید بهره لازم را این ماه مبارک ببریم.

وی با بیان اینکه در این روزهای دعای «اللَّهُمَّ إِنْ لَمْ تَکُنْ غَفَرْتَ لَنَا فِیمَا مَضَی مِنْ شَعْبَانَ- فَاغْفِرْ لَنَا فِیمَا بَقِیَ مِنْهُ» توصیه شده است، تصریح کرد: باید خود را برای ماه مبارک رمضان آماده سازیم تا بتوانیم این ماه را درک کرده و استفاده کنیم.

امام جمعه چهارباغ با بیان اینکه????با حلول ماه مبارک رمضان و اقتران بهار طبیعت «بهار در بهار» است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با این تقارن مبارک بتوانیم سالی پربار و مملو از معنویت داشته باشیم.

وی با اشاره به توافق ایران و عربستان سعودی بیان کرد: این????توافق میراث شهید سلیمانی است و ایشان پایه‌گذار آن بودند.

محمدی با بیان اینکه دشمنان اسلام از توافق ایران و عربستان به هراس افتاده‌اند، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی بیشترین ضرر را این توافق کردند و خود را ناکام اصلی می‌دانند.

وی اظهار کرد: از مواضع انقلابی نماینده ولی فقیه در البرز حمایت قاطع می‌کنیم و به مسئولان نیز توصیه داریم که نصیحت‌های پدرانه و مشفقانه ایشان را چراغ راه خود قرار دهند و عملی کنند.

امام جمعه چهارباغ بیان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی سه برنامه محوری شامل انزوای بین‌المللی ایران، ترویج خشونت و منسجم کردن اپوزیسیون را به عنوان هدف‌های اصلی خود قرار داده بود.

وی ادامه داد: به لطف خدا و هوشیاری مردم هر سه این توطئه‌ها که بعد از آشوب‌های اخیر برنامه‌ریزی ده بود ناکام ماند.

محمدی متذکر شد: ????حوادث اخیر در جهان اسلام تأییدی بود بر اینکه پروژه صلح اعراب و رژیم صهیونیستی تنها یک سراب است و ملت‌های ملسمان یک‌دل و یک صدا با قوت و قدرت به آرمان ملت مظلوم فلسطین وفادار هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1097784